O Firme

Kto sme

O Nás

Naša firma TrussTek s.r.o. sa začiatkom zaoberala výrobou drevených väzníkov a krovov. Následne sme naše pôsobenie rozšírili do oboru striekaných izolácií a vrámci výroby a montáže krovov sme zároveň začali ponúkať aj izolovanie našich krovov.

Pre vysoký záujem a dostatok možností sme sa rozhodli v spolupráci s firmou Pusmak ponúkať aj stroje a príslušenstvo pre aplikáciu striekanej izolácie.

Icon

Naša Misia

Chceme dosiahnuť rozšírenie priemyslu striekaných izolácii, kvôli ich mnohým benefitom nielen pre koncového zákazníka

Icon

Naša Vízia

Striekané izolácie vidíme ako budúcnosť izolácie nehnuteľností a veríme, že sa tam dostaneme práve s produktami spoločnosti Pusmak

Icon

Záruka Kvality

Produkty spoločnosti Pusmak sa pýšia vysokou kvalitou, čím podporujú najmä kvalitu finálneho výrobku v podobe správne nanesenej izolácie

PUR Pena značky whitechem

Izolácia s bohatou históriou

Používame špičkovú penovú izoláciu od firmy whitechem, ktorá pôsobí na trhu už vyše 20 rokov. V spojení s profesionálnymi prístrojmi značky Pusmak zabezpečuje vysokú kvalitu a tým aj rýchlejšiu návratnosť oproti konkurencii. Striekaná izolácia oproti iným druhom izolácie dokáže lepšie predchádzať tepelným mostom. Striekaním PUR peny je možné lepšie vyplniť priestory a škáry, kade by mohlo teplo unikať.

Inovácia a kvalita pretavená do našich produktov

Spoznajte naše produkty pre priemysel striekaných izolácii